| LaMbRiU21 a întrebat:

De unde pot descarca niste jocuri de groaza (Mi-le dati voi) Cu tot cu link cel care da cele mai multe jocuri primeste funda! happy :*

Răspuns Câştigător
| AndyMPop a răspuns:

Poţi juca online aici - http://www.joaca.ro/jocuri/groaz%C4%83

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna daca vrei un joc de groaza pe calculator iti recomand Out last este foarte de groaza si in acelasi timp foarte bun! Funda?

| LaMbRiU21 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat Outlast dar nu merge crying

| navinia a răspuns:

Pai...daca nu joaca the house 2. sau daca nu descarca acest joc de groaza pe care il gasesti aici: www, descarca-jocuri-gratis.com/2013/04/eyes-horror-game.html! sper ca te ajut! sau acest site mai bun: en.softonic.com/s/horror-games! sunt jocuri super de descarcat! iti recomand sa descarci Amnesia de acolo! sper ca te-am ajutat! funda? te implor!

| LaMbRiU21 explică (pentru navinia):

Amnesia nu imi merge crying (O_O)

| Endessly a răspuns:

Incerca five nights at freddy's este mega de groaza