| Sergiu1996 a întrebat:

Salut,deci peste un an voi pleca la universitate si va trebui sa gatesc individual,de aceea vreau sa incep sa invat ce si cum se face, ce retete sunt indispensabile sa le cunosc?

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ar trebui sa stii sa faci ce iti place tie sa mananci, de acolo te descurci singur

| AR1373 a răspuns:

Cartofi parajiti,omleta, un fel de ciorba, salata, tocanita, si trebuie sa stii cum sa prajesti carnea.
Cam cu atat poti trai.
Bafta. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce naiv esti... ai sa mananci iaurt cu covrigi, shaorma si cartofi prajiti. stai calm ca nu te apuci tu de gatit cand vei fi student

| Sergiu1996 explică (pentru suntserios):

Nu am de gand sa traiesc cu cartofi prajiti, iaurt cu covrigi etc... si naiv esti tu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vb peste 2 ani... ai sa vezi cum e viata de student in camin/chirie

Întrebări recente