| AnneSweet a întrebat:

Diseara este ploaia de stele din august :X Voi stati trezi ca sa o vedeti? Mentionezca incepe la ora 23 pana la ora 3-4 big grin

Răspuns Câştigător
| Future1234 a răspuns:

Da,da normal ♥ Abia astept. Desi si ieri am vazut vreo 10 laughing. Mi-am pus o gramada de dorinte stupide laughing.

| AnneSweet explică (pentru Future1234):

Bravo la mine e prima data.A da trebuie neaparat sa ai telescop ca eu am dar imi este lene sa il caut in pod laughing

| Future1234 a răspuns (pentru AnneSweet):

Am auzit la Radio ca nu trebuie. Sunt stele cazatoare. happy. Se vad oricum. Numai dac vrei sa le vezi mai aproape te poti uita prin telescop. Oaai cate dorinterolling on the floor

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cred că da.

| Meow15 a răspuns:

Da puppy dog eyes. Dar e vară, oricum stăteam în fiecare noapte până la 4 - 5 big grin.

| Mwha a răspuns:

Da, o sa stau. Multumesc ca mi-ai spus.

| ღÐelly a răspuns:

Eu stau big grin

| fuzzer a răspuns:

Da, sper c-o sa reusesc sa lupt impotriva somnului.

| 0x11111051 a răspuns:

Stele cazatoare... si ce e cu ele? Sa stam toata noaptea treji pentru niste stele? Nafiga ele iti trebuiesc? Oricum nu indeplinesc nici o dorinta.

| AnneSweet explică (pentru 0x11111051):

Poate tu nu stai...Dar este un fenomen rar happy Chiar daca este in fiecare vara big grin

| 0x11111051 a răspuns (pentru AnneSweet):

Fenomen rar? De aceea este in fiecare vara. Si asta tu numesti fenomen rar?

| AnneSweet explică (pentru 0x11111051):

Da happy

| 0x11111051 a răspuns (pentru AnneSweet):

Pipetz

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Si da stam, ca e minunata. Pa, pa.

| SaschaM a răspuns:

*treji

| TheDarkQeen13 a răspuns (pentru SaschaM):

Nu cred ca conteaza cum scrii, dar pentru unii conteaza.Pana la urma toti gresim, nu cred ca tu nu ai gresit niciodata.

| SaschaM a răspuns (pentru TheDarkQeen13):

Si eu gresesc, bineinteles. Dar de obicei, inainte sa postez ceva, verific si corectez greselile happy Stilul in care scrie spune multe despre o persoana. Poate nu-ti dai seama acum dar mai tarziu sigur te va ajuta faptul de a scrie corect tongue

| comsacodrut a răspuns:

Da am vazut-o, si a fost foarte frumoasa

| firstboy a răspuns:

Da normal o sa fie super tare

| Patrick0Star a răspuns:

Daaaaaaa, evident ca stam big grin

| MaryyraM a răspuns:

Ma culc pe la 12.1. deci o prindwinking

| WhitePuppy a răspuns:

Treji!

| AnneSweet explică (pentru WhitePuppy):

Scuze! Am inteles ca nu este scris corect straight face

| WhitePuppy a răspuns:

Nu trebuie.