| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va indragostiti rau de o vedeta sa plangeti cand o vedeti sa plangeti daca o auziti cantand etc? daca da care e? mie mi se intampla dar mi se pare o prostie dar voua? sa se stie ca e vb de justin bieberlaughinglaughinglaughingrolling on the floorlaughinglaughingrolling on the floor

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De Mickey Mouse.Nu imi vine sa cred ca ma inseala cu Minnie. Ce are ea Miki draga si nu am eu? Stai nu-mi spune.Stiu.Coada.Dar am in schimb coarnedevil

| JustMe a răspuns:

Eram sigura ca e vorba de Biberonoh go on Nu, nu mi s-a intamplat, adica mi'au placut mult unele vedete, dar nu m-am indragostit de ele. Oricum stim ca nu ai nicio sansa sa ajungi sa fi cu el, asa ca mai bine cauta baieti din zona ta sau din scoala, sigur gasesti vreun baiat dragut.

| Helvete a răspuns:

Sa ma indragostesc oarecum, dar nu la extrem. Sa plang?! straight face E absurd, totusi. Ia-o mai usor, totusi. Gandeste-te ca nu prea sunt sanse- adica ce nu prea?!- deloc, sa fi cu el vreodata. Si in plus, peste cateva saptamani sau luni o sa iti treaca. Asa se intampla.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Si mie mi se pare la fel. Nu cred ca te poti indragosti de o persoana pe care nici nu o cunosti foarte bine si singurul lucru care il sti despre ea este ca este o vedeta talentata si frumoasa. Nu! Cand te indragostesti de cineva trebuie sa ii cunosti si inima si comportamentul lui din spatele camerelor de filmat. Eu nu cred ca tu esti indragostita de el, singurul lucru pe care cred eu ca il simti pentru el este admiratie si indragire. Iar faptul ca plangi cand o vezi sau cand o auzi cantand nu inseamna neaparat ca il placi, ci doar ca esti un fan foarte mare a acelei persoane si ca te emotionezi foarte mult cand o vezi. Aceasta este parerea mea! Pa pa!

| Linna a răspuns:

Eram sigura ca de el era vorbalaughing toate fetele sunt indragostite de elhappy.
Nulaughing. Imi place de Poncho enorm. de Christian D.de Alex Velea. dar acum nu incep sa plang defiecare data cand ma uit la posterele cu eilaughing. Esti pur sh simplu obsedata de el.atata tothappycrede`ma ca nu e dragostestraight facelaughing)!

| Crisstina a răspuns:

Puteam sa jur! straight face

| deNnisH`A>* a răspuns:

Nu, nu mi s-a intamplatrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
e km stupid nu crezi?

| υη נσ¢ ∂є ¢σριℓℓ explică:

Mersi pentru raspunsuri ...nu pot sa dau la toti fundita dar va dau raspunsul este folositor:Xlove struck

| lovenrt a răspuns:

Ma si eu eram obsedata de el. pana cand m-a dus m-am la un concert de al lu in Italia ...mama lucreaza acolo ...si are cam multe fitte pe cap. cand l'am vazut prima data am crezut ca ma pis pe mine de emoti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat sa ma indragostesc pe bune straight face. Imi place de o vedeta, Noni Ene. Mi se pare super dragut >big grin