| George20123 a întrebat:

Salut, imi puteti spune ce parere aveti despre taco bell? cum este mancarea comparativ cu cea de la mc/kfc?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O cunostinta mi-a zis c-a luat-o durerea de burta dupa ce-a plecat de acolo. laughing

| D3letrix a răspuns (pentru Adry05):

Exact, si eu am avut un prieten care s-a plans de asta dupa ce a plecat de-acolo, personal nu am incercat, dar as fi vrut big grin

| Adry05 a răspuns (pentru D3letrix):

Nu mi-o imaginez ca fiind buna avand in vedere cum e mancarea la fast-fooduri de genul in general, dar tot as incerca. laughing)

| relian a răspuns:

Cum este? Pai e mancare,ceva gen mai mexicana,dar e mancare e buna,mie imi place,nu-i gretoasa. Unele chestii is chiar f bune. Daca vrei sa maninci ceva asa mai light si sa te simti bine mergi la ei.Dar Taco Bell astia e sin RO? Bine eu spun ce maninc dar nu in RO.
De exemplu tacos sau cum se mai numeste Crunch tacos este o turta de mamaliga un fel de cips dar mare in care se pune carne tocata,cum pun romanii in ardeii umpluti,dar asta este deja pregatita,nu-i cu orez,in sf carnea asta peste se pune vegetale salata,nu mai stiu varza taiata mai marunt,rosii taiate cubulete mici si alte chestii, apoi deasupra branza rasa pe razatoare si un pic de smantana. Uite un fel de macare. Turta aia de mamaliga vorba vine de mamaliga e tare, se intaraste deci de aia este crocanta, se pliaza, sau poti lua turta de floarea soarelui care este mai moale, asta nu se intareste.deci ce sa zic pofta buna laughing e foarte buna.La fel Quesadilla este super buna, sa numi zica mie cineva ca vomita de la asa ceva ca minte, sau habar nu are cei aia.Eu mai maninc la astia piza laughing au o mexican pizza doar ca e cu fasole batuta, buna rau laughing dar foloseste ca blat la fel turte din alea de porumb de mamaliga cum le zic eu.
Mie astea imi plac de la ei. Burritos mie nu-mi plac.
Care spun ca ii doare nu stiu ce pfff habar n-au cei aia.Eu prefer pe astia in fata oricarei mancari romanesti laughing de mancaruri romanesti sa naud, nu-s curios, poate daca nu am incotro aia e, zic nu am incotro si trebuie sa maninc.Dar sa spui ca vai sunt innebunit dupa mancarea romaneasca nici vorba, nu stiu cati ar putea spune chestia asta.