| AndreiDoMino a întrebat:

Imi puteti spune cum sa transger melodii din computer in telefon? Ce trebuie facut? ( am cablu USB). FUNDA!

14 răspunsuri:
| LeGaL a răspuns:

Pui cablu usb la computer, dupa aia pui telefonul, si-ti apare o fereastra ca s-a gasit un dispozitiv nou. astepti pina ce se instaleaza draiverele si gata folosestete!
Daca ai ipod iti trebuie itunes, sa descarci programa de pe internet.
FUNDA.

| AndreiDoMino explică (pentru LeGaL):

Pai uite am asteptat sa se instaleze dar zice ca e eroare si ca nu gaseste. Ce ar trebui sa fac?

| LeGaL a răspuns (pentru AndreiDoMino):

Ce telefon ai tu?
trebuie sa instalezi de pe disc draiverele sau le scoti de pe internet!

| AndreiDoMino explică (pentru LeGaL):

Am un Samsung cred ca trebuie de pe internet.

| LeGaL a răspuns (pentru AndreiDoMino):

Ce model de Samsung?
Nu po-ti fi mai explicabil!?

| AndreiDoMino explică (pentru LeGaL):

Ahh, acu o sa par prost. E ceva cu Syn. cred ca e synchmaster... e pe sinecrying ahh nu stiu cum sa explic.

| LeGaL a răspuns (pentru AndreiDoMino):

Mda...
Cauta denumire precisa la telefon, scrie pe google Samsung bla, bla, bla driver download free, si scoate de acolo le instalezi si gata! Fii sanatos si funda da!?

| LeGaL a răspuns (pentru AndreiDoMino):

Http://www.nodevice.com/driver/SGH-L760/get78082.html

aici sunt draiverele pentru telefonul tau.

| ChristinaDeath a răspuns:

Depinde de telefon. la unele ajunge drag and drop, la altele iti trebuie un program. daca nu ai primit niciun cd cu vreun program la cablul de date, ajunge drag and drop.

| AndreiDoMino explică (pentru ChristinaDeath):

Cred ca imi trebuie program, pentru ca, am asteptat sa se instaleze device-ul si mi-a dat o eroare ca cica nu gaseste. Ce program mi-ar trebui?

| LeGaL a răspuns (pentru AndreiDoMino):

Samsung syncmaster is modele de monitoare.

| bloondutu a răspuns:

Depinde de telefon.Iti trebuie un program. daca ai Samsung ma anunti ca iti dau eu un program!

| AndreiDoMino explică (pentru bloondutu):

Da, am un Samsung. Ma poti ajuta?

| bloondutu a răspuns (pentru AndreiDoMino):

Da.Bagama in id de mass:aditza.aditza31701@yahoo.ro