| EnergyForFun a întrebat:

Salut, joi seara venise cineva la mine si aveam Steamu deschis am inchis calculatorul normal ( in graba ) >StartShutt Down
Cand sa il deschi mai tarziu un pic netul nu mai mergea mergea foarte greu, pe tablea nu mergea internetul doar pe telefon.
Am cautat am caut am facut am pus program cc cleaner malware si toate necesare ( in Safe Mod ) am fac curat complet virusi aveam doar 4.
Am facut curatenia generala am dezactivat din startup si am zis sa incerc sa vad acuma cum se comporta.
Aceeasi problema se deschide greu dureaza ceva pana apare dekstopu dupa imaginea cu welcome, se misca greu nu pot intra in nimica ca se blocheaza 1 fisier trebuie sa astept 5 minute sa il deschida.
Pe scurt am facut curat in tot ce era posibil si imposibil nu stiu ce are. Dar in continuare continua sa se comporte la fel
Cine stie ce are si cum as putea rezolva problema fara reinstalarea wind ar fi ok
am Win Xp sp3

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Nu mai ai ce face, trebuie sa il reinstalezi, degeaba pui antivirus sau nuss ce ca tot asa se va misca