| natalya27 a întrebat:

amici TPU. Ma puteti ajuta urgent:* mi-am reinstalat wind. 7 ultimate. Eu aveam inainte wind. XP mergea oke, dar facea mai multe figuri. nu am nici o problema cu noul wind. instalat in afara de imprimanta hp. cd-ul care il am la ea merge doar la wind xp si o versiune din wind vista. daca ma puteti ajuta dau funda la cea mai buna solutie.

va rog cat mai urgent.big grin:*happy

Răspuns Câştigător
| sped999 a răspuns:

Http://www.touslesdrivers.com/
Apasa pe Mes Drivers
Instaleaza plugin MaConfig
Mergi pana jos si dai Lancer la détection
Iti va scana pc si iti arata tot ce iti lipseste
Saitul e in franceza dar e foarte util bafta

4 răspunsuri:
| naoko a răspuns:

Buna.Daca nu merge cauta pe net instalarea la HP-ul tau si descarc-o(pentru wind.7 ultimate).Eu asa am facut. Funda?

| ioionutbest a răspuns:

Natalya cand vei conecta imprimata la computer vei astepta cateva secunde si vei vedea in bara de jos ca se instaleaza singur daca nu uitate la imprimanta sau pe cd ce fel de imprimanta ai si downloadeaza pentru windows 7 ultimate si instaleaza-l. Daca te-a ajutat da funda

| synguratycul95 a răspuns:

Ce imp e HP de care?

| YoAnne a răspuns:

Din cate stiu windows 7 gaseste automat driverele care iti trebuiesc... in orice caz fa o cautare pe google.