| pitbullbulterier a întrebat:

Salut, la liceul Spiru Haret Ploiesti exista si intensiv informatica la profilul mate info?

Ce diferenta este intre mate info simplu si mate info intensiv info? Se fac ore mai multe sau se invata mai mult?

Si mai am o problema : ieri a fost sa se inscrie la liceu, dar lui nu i-a spus nimeni daca vrea p intensiv sau nu si s-a bagat pe normal. Se poate duce astazi sa vorbeasca daca poate sa il bage pe intensiv? Avand in vedere ca inxa nu s-au facut repartizarike pe clase?

Va rog sa raspunda cei care stiu exact si au fost/ sunt. Pe profilul mate info

1 răspuns:
| miTzuliK93 a răspuns:

1. Ambele. Atat faci ore mai multe cat si inveti mai mult. Doar nu degeaba se numeste si intensiv. La info vei avea orele impartite: jumatate teorie, jumatate aplicatii.

2. Da, de dus se poate duce, si sa incerce, dar nu ii garanteaza nimeni ca va si avea succes. Merita o plimbare, though...