| Randy Orton a întrebat:

La un XBOX360 trebuie sa am intrare A/V ca sa il folosesc. Nu am la televizor. In schimb, am de la RDS (DIGI) un Echipament de receptie DIGI (in care se baga o cartela, se conecteaza la TV cu un altfel de fir, si iti pune mai multe canale). El are A/V. Pot sa il folosesc pe el ca un RF Modulator

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Casualitate ca iar dau de tine, acel receptor de la DIGI e conectat la televizor prin euroconector sau cablul AV. Eu nu iti pot asigura ca xboxul o sa-ti mearga prin receptorul DIGI dar pentru al conecta la televizor poti cumpara un fel de prelungitor care are mai multe iesiri de euroconector si asa nu ai probleme. Spune-mi daca tv tau are in spate chestia asta: http://www.google.es/......tp?/imgres

| Randy Orton explică (pentru mgtow):

Da, are chestia aceea.