| Randy Orton a întrebat:

La un XBOX360 trebuie sa am intrare A/V ca sa il folosesc. Nu am la televizor. In schimb, am de la RDS (DIGI) un Echipament de receptie DIGI (in care se baga o cartela, se conecteaza la TV cu un altfel de fir, si iti pune mai multe canale). El are A/V. Pot sa il folosesc pe el ca un RF Modulator?

1 răspuns:
| AndyDeiu a răspuns:

Numa dac incerci vezi.ca nu explodeaza nimic.iti da eroare se vede urat si atit.N-as prea crede ca merge da na incearca.Nu sare nimic in aer.Dac nu mai traiesti laughing rog TPU sa deleteze mesaju meu sa nu pice proba rolling on the floor glumeam laughing