| M1XTaP3 a întrebat:

M-am gandit sa-mi cumpar o solenza din 2005 1.4 mpi la 1700-1800 euro si nu stiu ce sa fac uni spun ca este o masiina economa si mai infipta ca loganul din 2006-2007 nu stiu ce sa cred. Dati-mi un sfat daca merita banii astia si cum se comporta pe sosea vreau sa o iau pe la 1700-1800 sa fie tapana nu sa se dezmembreze pe drum am vazut unele pe la 1000 euro imi dau seama cat de buna e.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Solenza a fost un model destul de reusit poate ceva mai reusit decat primul model de logan. motoarele sunt aceleasi da solentza e un pic mai usoara, mai stabila si ceva mai aerodinamica.