| anonim_4396 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine, nu stiti cumva vreun site/magazin(daca e magazin sa fie prin Arad/Timisoara) unde sa se vanda chitare clasice ieftine, pana in 200-250 de leihappy sa fie buna pentru flokhappybig grin incepator

Răspuns Câştigător
| Florin_3378 a răspuns:

Stiu eu uite suni la numarul asta 0754567326 pe baiat il cheama SIGHI ii spui ca GOGU mi-a dat numarul tau si sa te duca la magazinul de unde s-ia luat el chitara, stiu si eu un magazin dar nu mai stiu strada(baiatu e din timisoara)