| lilx3spre10 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta un pic?happy Am un telefon nokia c3-00 de ceva timp, cine imi poate explicam ( mai babeste asa) care e treaba cu ovi, pe face book merge sa intru a si am uitat am cartela de la vodafone si am netwinking unde ramasesem : imi merge sa intru pe face book si pe google dar problema nu e astasad problema e ca : nu stiu cum pot descarca jocuri de pe ovi sau muzica imi cere ceva de genul un cont dar nu stiu cum sa fac cont sau ce trebuie va rog ajutati si. cum pot vedea filmuletze pe youtube cine ma ajuta funda va rog mult happy! mersi mult

2 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Treaba cu ovi e urmatoarea: e o aplicatie specifica Nokia de unde poti descarca aplicatii si multe altele pentru telefonul Nokia. ca sa poti sa descarci trebuie sa platesti nu e FREE si de aceea iti cere sa iti faci cont. sper ca te-am ajutat

| lilx3spre10 explică (pentru DeathDealer):

Ba nu, daca nu stii mai bine nu mai comenta aiureawinking ovi este o aplicatie free am descoperit ce trebuie sa fac, aveam nevoie de o confirmare pentru contwinking