| NoNaamexD a întrebat:

Maine plec la bunici [si stau o saptamana], unde nu am net. Ce sa fac acolo? Ceva idei >? P. S. Nu am nicio cunostinta pe acolo deoarece eu merg foarte rar pe acolo si nici nu vreau sa-mi fac

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Tinkabell a răspuns:

Baga`ti netu` pe telwinking

| alexTT a răspuns:

Nu ai ce face acolo, tu fiind un copil dintr-o generatie proasta fara net vei fi mort, nu o sa rezisti nici 2 zile.

| GoldCobra a răspuns:

Dupa un timp te plictisesti sa stai singur si sa citesti sau sa stai afara cu bunici deci cea mai buna alegere ar fi sa iesi afara si sa te imprietenesti cu copiii de acolo

| GoldCobra a răspuns:

Mie de obicei imi place la bunici fac si altceva decat rutina de zi cu zi. nu stiu cei asa naspa sa te despartesti de pc ca oricum de reintorci la pretiosul tau, pauzele nu strica.

| ChiyoTheo a răspuns:

Poti sa te odihnesti. Gaseste un petic de iarba proaspata si intinde o patura. Relaxeaza-te! happy

| phebsss a răspuns:

Poti citi, desena, asculta muzica, poti face fotografii, te poti plimba, depinde ce activitate te atrage. Te poti da cu rolele, te poti plimba cu bicicleta...

| thennexxt a răspuns:

Te joci pe telefon, iti iei si tu integrame, te joci cu animalele de prin curte, pui o patura pe asfalt si faci un mic picnic, te uiti la TV, asculti muzica...Baftabig grinwinkinghappy

| Pohaci_Roxana_1997 a răspuns:

Pai nah mergi la un suc, ajutati bunici, sau invita un amic cu tine, ia-ti la tine manualele si mai cirteste, fii inventiv,.