| Stefanut12345242 a întrebat:

Salut! Pentru inaltimea mea 1.68-1.69 ce s-ar merita un atv hummer 125cc cu roti de 7-8inch sau un cross kxd 125cc db-607?

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Am fost pe atv de 125, am aceeași înălțime ca tine și mi s-a părut mic. Cred că aș prefera unul de 500-600.

| wildthing a răspuns:

Pe motocicleta e important sa ajungi sa pui piciorul jos, dar la atv ce importanta are inaltimea? Nu stiu cat de inalta e acea motocicleta, dar la 1.68 nu esti chiar asa mic. Nu ajungi cu piciorul la sol? Oricum, eu as alege motocicleta...nu suport atv-urile.

| Stefanut12345242 explică (pentru wildthing):

Tocmai ca ajungi si sa nu fie prea mica. De ex pe atv-ul ala cineva de 1.80 nu incape ca e prea mic)) Asta era si intrebarea mea sa nu fie prea mic

| wildthing a răspuns (pentru Stefanut12345242):

Aha, sunt pentru copii. happy Atunci trebuie sa le incerci pe amandoua si sa vezi pe care te simti mai bine.

| Adrian5575 a răspuns:

La inaltimea ta merge orice. Alege ce iti place.