| Jko4r123 a întrebat:

Prietena mea o sa faca 17 ani in curand iar eu m-am gandit sa ii iau un ceas dragut (de mana) si un buchet alcatuit din 17 trandafiri + o scrisoare de dragoste. Credeti ca este prea deplasata ideea cu cei 17 trandafiri? Oare o sa ii placa? Aveti voi alte propuneri de cadou? Ofer funda + vot inteligent! happy Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| allexxys a răspuns:

Ideea ta este indrazneata dar totui super frumoasa. mai ales ca une fete cel mai frumos cadou sunt florile si gestul facut de voi bine'nteles.
Ai grija cand alegi ceasul sa nu fie unul. gen hello kity. adica sa nu fie prea de fetitse. unul mai delikat ceva spre matur.
Bafta..si La multi anishory:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum este ea. daca e romantica sigur o sa-i placa.mi se pare un cadou foarte frumos.dar in loc de ceas iai putea lua un colier/lantisor pe care sa il pui chiar tu. afla care sunt florile ei preferate si iai un buchet aranjat mai original.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau fai o serenadabig grin

| Predator30 a răspuns:

Nu chiar te sustin in ceea ce vrei sa faci ii ceva foarte frumos o sa ramana placut impresionata ai sa vezi baftawinkingsi La multi ani pentru prietena ta!

| MaxKiller911 a răspuns:

Ii poti darui si ce ai tu in cap,dar ii mai poti darui si haine, ceva facut de mana, un parfum ( si inca ceva ), ceva care sa dureze ( o chitara acustica, o palarie foarte ciudata daca te tine bugetul) si sa ii aminteasca mereu de acel moment. big grin