| BOXINLION a întrebat:

Cum sa incep... a, imi cer scuze daca nu e categoria potrivita, m-am cam uitat la toate si cam asta zic eu ca se potriveste cu intrebarea mea... Anyway, peste cateva zile se apropie ziua unei fete de care imi place, si vreau sa-i fac o surpriza.

Eu m-am gandit sa-i cumpar un buchet de trandafiri, 16 trandafiri daca tot face 16 ani, ce credeti? E prea deplasata ideea mea? laughing

Ca sa fiu mai precis, nici nu prea o cunosc pe fata asta, nu stiu ce ii place... ce ii displace, vorbeam putin doar pe FB, si nu am intrebat-o multe chestii sa nu vada ca par interesat de ea (cand de fapt, sunt innebunit dupa ea) si cam asta e toata chestia, asta e sansa perfecta de a ma intalni cu ea in sfarsit. Oricum nu ma astept sa-mi "cada din prima in brate", dar nici nu vreau un reject d-ala nesimtit, nici macar friend-zone sa-mi iau. laughing)

Orice parere e bine venit/a, chiar vreau sa stiu daca ar fi bine sa-i iau altceva si cum sa procedez. Dau funda celui mai bun raspuns.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Yon1470 a răspuns:

Conteaza sa fii dragut cu ea, sa o faci sa se simta bine, sa ai habar sa porti o discutie cu ea si cam atat.Sunt buni si frumosi si trandafirii si mai ales cu ceva dulce langa, poate-i mai indulcesti inimioara, dar conteaza si felul tau de a fi si cum te porti cu ea.

| BOXINLION explică (pentru Yon1470):

Mersi... fiindca doar tu mi-ai raspuns, tie o sa-ti dau funda... oricum n-am facut nicio branza. toate cele bune.

| Yon1470 a răspuns (pentru BOXINLION):

Numai bine si noroc data viitoare!