| anonim_4396 a întrebat:

Zilele urmatoare o sa merg cu prietena mea la un restaurant si vreau sa ii ofer un buchet de trandafiri, dar pe care sa il aduca ospatarul sau ospatarita de acolo. Ideea e ca nu stiu ce mesaj sa ii zica sau ce ar trebui sa fac eu (sa merg pana la baie gen). Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mi se pare normal ca altcineva sa-i ofere flori din dragoste in numele tau! Mi se pare o idee proasta si nu as' recomanda-o!
Ofera-i florile cand va intalniti, spune-i ca o iubesti si saruta fata!
In dragoste nu folosii servitori niciodata, ruinezi cele mai importante momente ale vietii!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Care e logica sa pui un alt barbat sa ii dea flori?
si mai vrei sa si pleci cand se intampla?

| ALGator a răspuns:

Mergi si tu cu o zi inainte la restaurant si vorbete cu un ospatar. Poti restine si o masa. Sau vezi daca o florarie care are curierat nu poate sa livreze buchetul la restarant la ora respectiva.
Asta ca sa nu stai crispat la masa. Distractie placuta!

| Bogdan2304 a răspuns:

Dai frate tu florile

| TerenteFTW a răspuns:

Ii dai florile cand va intalniti

| versatile a răspuns:

Dar daca ii oferi tu buchetul ce are? Oferi tu sau ospatarul/ospatarita? *sa merg pana la baie*rolling on the floor nici nu stateam cu tine.