| SnicK a întrebat:

Salut,
Prin Iulie, cand eram in Spania,
Am venit de la fratele meu care sta la 3 km de soramea, am venit la soramea, si noh... m-am pus in living pe pat si am adormit, ca am fugit tare pana la ea, si am adormind auzindui pe cei din bucatarie (soramea, vecinii) in timp ce vorbeau, si dintr-o data am intrat intr-un fel de vis care de fapt eram constient ca era vis, i auzeam pe cei din bucatarie si in vis se petrecea actiune + se auzea si imaginea auditiva din vis, deci nici nu apucasem sa adorm ca deja auzeam pe soramea + vedeam visul + auzeam ce era in vis si m-am ridicat si mi-am revenit, oare ce ar putea fi?
E ceva ce trebuie tratat? A fost de la caldura? Totusi sa fug dimineata/amiaza la 34 grade... si apoi sa adorm... e cam ciudat.

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Inteleg.cum ai visatwinking si eu am avut astfel de vise. visam si o si auzeam pe mama cum povesteste.parca daca vroiam puteam sa ma trezesc oricand. nu cred ca ai nici o problemawinking

2 răspunsuri:
| SnicK explică:

Era dimineata...normal eram constient de tot.

| Jonsdottir a răspuns:

Nu e nimic grav :-J Asa mi se intampla si mie, atunci cand esti la granita dintre somn si realitate auzi ce se vorbeste in camera, dar ai si alte imagini in cap, ca niste vise tongue