| valer4ika a întrebat:

Salut,priveste cineva serialele turcesti?
Eu le privesc in fiecare zi, imi plac foarte mult.Cui ii plac?

Răspuns Câştigător
| Lily94 a răspuns:

Mie-mi plac fff mult.

| valer4ika explică (pentru Lily94):

Ce seriale ai privit .....shi mie imi placccc muuulttt!

| Lily94 a răspuns (pentru valer4ika):

Asi-Impotriva destinului, O poveste de dragoste, Inainte de sfarsit si acum abia astept sa inceapa Suleyman Magnificul-Sub domnia iubirii.

7 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Din punctul meu de vedere serialele turcestiu au a baza aceleasi povesti de adormit copii ca si telenovelele

se dovedeste ca juan nu e frate cu juanita dar pana la urma este si fratele mort nu este mort sau regasit impreuna cu o sora disparuta bla bla bla privind in ansamblu povestea e aceeasi numai ca sunt actori diferiti in concluzie o pierdere de timp. Punct

| Lily94 a răspuns (pentru soul2soull):

Filmul despre care vb u nu este turcesc ci corean.

| soul2soull a răspuns (pentru Lily94):

Bun aici sa stii ca te contrazici singura ce intrebare ai pus? ai mentionat ceva de serial coreean sau turcesc?

ori sunt eu chior si analfabet?

| AnnaAnnne a răspuns:

Daca SE UITA cineva la seriale turcesti, nu stiu dar mie clar nu.mi plachappy

| valer4ika explică:

Care juan?
nu stiu inca nici un film cu juan..probabil ai incurcat ceva