| OnWeed a întrebat:

Se pare ca in Bucuresti a nins din nou si e zapada destul de mare. Ce parere aveti? Va bucurati ca a nins sa nu? Va place zapada si sa va jucati in ea? big grin

Mie unul imi place ca a nins dar totusi ma cam supara ca am cam ramas blocat acasa... in zona mea s-a blocat circulatia de tot momentan.

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Îmi place zăpada, îmi place să mă joc cu ea, acum 2 zile am tras prima bătaie cu zăpadă din iarna asta. După părerea mea nu te blochează în casă, dar într-adevăr în Bucureşti este destul de dificil să ajungi undeva pe jos...

| hândel a răspuns:

Nu doar in Bucuresti, in Constanta la fel, si mi-a luat aproape o ora sa-mi dezghet mainile, dupa ce am ajuns acasa. De 5 ani n-am mai stiut ce-i ala frig, ce-i aia zapada, si eram dezamagit in punctul supararii la inceputul saptamanii, dar acum, acum, desi trebuie sa-mi reprogramez corpul la ger, sunt fericit. Zapada duce multe amintiri frumoase din copilarie. Sper sa ninga mult, sa ma satur. happy

| OnWeed explică:

@kittyalexandra - eu am ziso in sensul ca a trebuit sa aman ceva din cauza ca s-a blocat traficul. ca asa am iesit si eu afara la o bataie cu zapada big grin

| zorialbi a răspuns:

Ar fi fost trist sa avem o iarna fara zapada. happy Dar sper sa se deblocheze circulatia in toata tara.