| David5000 a întrebat:

stie cineva de ce mi se aude totul in calculator in ecou? pana si videourile de pe youtube se aud in ecou,prima oara am auzit in skyrim,dar am zis ca e din joc,ca asa se aude,dar cand am vrut sa ma uit pe un video pe youtube tot asa se auzea,am zis ca a editat respectivul videoul,am deschis alt video si tot asa se auzeastraight face, am intrat in minecraft si aceeasi poveste...solutii?(am dat si un restart la calculator)

1 răspuns:
| BANN3R a răspuns:

Vezi setarile de la placa de sunet, de langa ceas. Audio Manager sau ceva de genu, vezi la efecte ca ai modificat pe acolo. Daca nu, reinstaleaza driverul la placa de sunet