| Silviunebunu a întrebat:

azi ma enervat un coleg de clasa si am de gand in zilele urmatoare sa ii dau o bataie, problema e ca e putin mai inalt decat mine si cred ca si mai musculos fiindca e de la tara, nu de la oras. Unde i-as putea sa dau ca sa il doara? Ficat? Rinichi? Gura?

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Parerea mea:stai naibii in banca ta!
de ce sa il bati? ca te-a enervat? enerveaza-l si tu pe el!
daca sti ca nu te tine,de ce vrei sa insisti? poate o sa-ti dea el una tie de te intoarce cu pedalele-n sus,atunci iti va pieri cheful de bataie.
daca vrei sa il bati nu vei mai avea liniste toti anii de scoala, si daca ala isi strange o trupa si te prin singur...(mai pe romaneste), ai belit-o!
mai gandeste-te o data inainte sa sari la bataie.

| Silviunebunu explică:

Decat sa scrii cacatul ala de text mai bine nu-l scriai

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Silviunebunu):

Ei,si? o sa ma bati sau ce? laughing