| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si am mult timp liber, am de gand sa ma angajez in vara asta ca impartitor de pliante/fluturasi si nu stiu unde sa ma duc si cat iau pe Zi sau pe saptamana. Sa fie numai din Bucuresti sector 1 sau 6. Astept raspunsuri cum trebuie sa procedez, unde sa merg si cat pot lua. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Majoriatea cauta sa ai minim 16 ani.
Te pup, pa pa! :*

| sasukeady a răspuns (pentru Latinmoon):

Stiu ca se cauta minim 16 ani dar exista si o exceptie... Anu trecut cand au fost cu alegerile erau numai colegi/prieteni de 12-15 ani.

| Latinmoon a răspuns (pentru sasukeady):

Poate ai noroc! puppy dog eyes