| johnny123_1947 a întrebat:

Am auzit undeva ca poti prinde HBO gratuit la televizor, ca trebuie sa pui un stick usb in el sau cam asa ceva si ai hbo. Spuneti-mi va rog unde pot sa gasesc asa ceva.

3 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Dar de unde ai mai scos tu asta? ce legatura are stick-ul cu canalul HBO? nu stiu ma eu nu am auzit de asa ceva

| WoaDmulL a răspuns:

C-am imposiil dar daca vrei sa-l vezi te uiti pe net... funda?

| downdl a răspuns:

Ia de aici programul asta si vezi HBO PLUS o gasca de programe romanesti gratis: http://downdl.com/......romanesti/