| Th3Public3N3MY a întrebat:

Am incercat sa copiez muzica, fotografii... pe cardul de memorie al telefonului si imi zice ca discul este protejat la scriere, cum adica? Si mai zice sa elimin protectia, asta cum se face? Am nevoie urgent! Si am incercat vreo 6 carduri si la toate imi spune asa! Deci intrebarea mea este cum elimin acea protectie, ca sa pot copia linistit fsierele pe card.

Răspuns Câştigător
| URSaKe a răspuns:

De care card ai? e pus in adaptor, nu? vezi ca undeva in susul adaptorului in stanga cum te uiti la el are pe margine un buton mic dal in jos sau in sus depinde de care adaptor ai u! bafta

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Poate fisierele sunt protejate

| YLLL a răspuns:

Am aceeasi problemathinking
sau daca vreau sa-mi pun o poza pe fundal imi scrie Memorie plinastraight face. si chiar nu e laughing