| kaNNabis a întrebat:

Am mare ajutor la voi, uitati cum sta treaba...am o licenta la 3 jocuri (world of thanks, planetside2, hawaken) si imi trebuie un cont si jocul ideea este ca jocul si contul stiu sa le fac dar nu stiu cum sa bag licenta in joc ca asa spune pe o foaie, licenta imi expira pe 29 acum luna asta iunie, deci cel mai ce ma ajuta are funda si ce mai vrea elbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin.Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

1, nu sunt licente, sunt currency in joc.
2, ai gresit numele la toate titlurile.
3, toate jocurile sunt online.
4, adaugi currencyul printr-un promo code pe site presupun sau poate chiar in game.

Good luck.
(le-ai primit la vreo componenta ceva, poate placa video?)

| kaNNabis explică (pentru Seby90):

Da seby le-am primit la o placa video noua, uite id la care ma gasestie sa ma ajuti si pe mine te rog go_redbull@yahoo.com, te aspet onbig grin

| ReusxD a răspuns:

Gasesti tutoriale pe Youtube