| anonim_4396 a întrebat:

AM nevoie de un ajutor urgent
As vrea sa stiu ce idei imi puteti oferi pentru un..."proiect" sa ii zicem. cu titlul "Scene din viata de ieri si de azi" Cea mai bun idee are Funda

3 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

Colaj cu pozele tale de cand erai bebeu pana astazi si sub fiecare sa scrii un gand pe care crezi tu ca il aveai la varsta respectiva.

| Mondor a răspuns (pentru Himera):

E buna ideea...dar nu pot face numai asta...trebuie sa ii dau pe toti pe spatehappy

| Himera a răspuns (pentru Mondor):

Poti face ceva spectaculos folosind ideea mea daca vrei neaparat.