| Prtio a întrebat:

Am niste bonuri de masă cu care merge să comand de la KFC. Am 2 bonuri de masă a câte 15 lei. Eu voiam să-mi iau un bucket la 36 lei. Pot să dau 2 bonuri de masă a câte 15 lei și încă 6 lei?

Mulțumesc anticipat!

DAU FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ei la Kfc si intreaba i pe ei, numai ei stiu politica lor, si daca acceptă sau nu bonuri de masă.

| Prtio explică (pentru CristiDinBucuresti):

Bonuri de masă acceptă. Dar eu vreau să știu dacă pot să mai adaug la un meniu pe lângă bonuri, bani

| gogu220 a răspuns:

Normal că poţi să mai dai şi bani dacă depăşeşte valoarea bonurilor.