| Blazejaws a întrebat:

am o bicicleta mountain bike cu suspensie pe fata dubla dar nu merge. am pus de mai multe ori ulei si vaselina si tot nu merge. merge doar daca pun roata de fata in fata unui zid sau ceva de genu si ma las pe bicicleta cu toata forta.ce as putea sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oleleeee, daca nu ai mai gresat-o de mult ai poti spune la revedere pa! vaselina uscata si cu praful depus se transforma intr-un fel de sudura, mergi cu ea la un service daca reprezinta ceva pentru tine, unde locuiesti?

7 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Probail trebuie sa schimbi suspensia, am mai vazut la un prieten asta.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Du-te la service cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este noua, cumparata cu acte in regula din magazin? daca da atunci nimic mai simplu, mergi cu ea la magazin iar acestia ti-o va repara gratis sau iti va da alta noua

| Blazejaws explică (pentru anonim_4396):

O am de 4 ani happy

| Blazejaws explică (pentru anonim_4396):

Am mai gresat-o de vreo 3-4 ori pe an sa zic. la inceput cand am luat-o mai des, dar daca am vazut ca nu prea merge am lasat-o mai moale

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blazejaws):

Oleleeee, daca nu ai mai gresat-o de mult ai poti spune la revedere pa! vaselina uscata si cu praful depus se transforma intr-un fel de sudura, mergi cu ea la un service daca reprezinta ceva pentru tine, unde locuiesti?

| HardCore7750 a răspuns:

Sunt intepenite sau ruginite, slefuiestele

Răspuns utilizator avertizat