| Modric a întrebat:

am o mica problema.De obicei ma duc cu baietii la footbal dar cam mereu castigam foarte greu si uneori ciar pierdem in faza echipei adversare,As vrea sa stiu daca cineva cunoaste niste drblinguri mai aparte dar si usor de executat sau cateva sfaturi despre ce ar trebui sa facem sa castigam, Stie cineva? [dau funda]

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Organizare, organizare, organizare
un meci nu se castiga prin driblinguri ci prin joc in echipa, nu mai faceti 2-3 marcaj la acelasi om in timp ce adversarul are om in pozitii buna liber
comunicati in teren
mijlocasii sa coboare in aparare la nevoie
totul depinde de cat de bine comunicati intre voi