| innalovefun a întrebat:

De cateva saptamani am cunoscut un baiat foarte dragut si incerc sa-i dau de inteles ca il plac dar el ma vede doar ca pe o fata oarecare.
De obicei imi e usor sa comunic cu baietii dar acesta parca nici nu te aude.
As vrea niste sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| andreetgv a răspuns:

E de la tine din cls sau l-ai vaut pe undeva si tia atras atentia? in fn, incearca sa ii atragi atentia prin lucrurile de interes comun adica afla ce ii place lui si incearca sa discuti cu cineva despre lucrul respectiv iar el sa te auda, astflel el va fi interesat si va intra in discutie si pastrati legatura.