| mihaitzacristian a întrebat:

SALUT TPU! Am o mini boxa, digital speaker FQ#75 si ma tot chinui de 2 zile sa caut sa vad cum o incarc ca nu prea stiu cum este ca abia am luat-o. Va rog spuneti cum o incarc, unde arata cand incarca, sau daca trebuie sa stea aprinsa sau inchisa. Va rog mult de tot ajutor.P.S eu o incarc la calculator.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| T0X1kSkuLL a răspuns:

Bag-o doar in priza si laso cam 4-5 ore si se incarca nu nu trebuie sa se aprinda vreun beculet ea doar se incarca! PLIZZZZZ FUNDOI!

1 răspuns: