| razy97 a întrebat:

Am o problema: azi cand am vrut sa intru pe messenger, imi da o eroare "We can't sign you in to Yahoo! Messenger. There might be a problem with your internet connection..." nu este nici un fel de problema cu internetul si daca incerc sa intru pe alte ID-uri merge... Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Vezi aici:
http://videotutorial.ro/......ial-video/

mai jos si video :-bd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intra in Internet Explorer -> sus click pe Tools ->Internet Options
Click sus pe Connections apoi jos pe Lan Settings
Debifeaza "Use a proxy server for your lan [...]" daca este bifata
Daca nu e bifata, incearca sa pui alte dns-uri la conexiune, posibil sa fie de acolo.
Te pup!

| TPUajutor a răspuns:

Mergi la pagina yahoo mesenger si logheazate acolo si dupa aia pune adresa de email si schimba parola

| razy97 explică (pentru TPUajutor):

Nu imi da eroare ca si cand am introdus parola gresit. Imi da eroare ca ei nu au putut sa ma logheze.

| razy97 explică (pentru anonim_4396):

Intrebare: ce sunt alea dns-uri tongue nu sunt chiar specialist!