| Nothing05 a întrebat:

dupa cum stiti, aseara mi-am sters messenger-ul. apoi nu mai mergea instalat.anywayoh go on...am rezolvat-o si pe asta cu ajutorul vostru.mersi multkiss.acum.cand dau sa intru pe mess, imi scire asa:
we can't sign you in to yahoo messenger there might be a problem with your internet connection.

Ce ar trebui sa fac? Mentionez ca internetul merge perfect.numai pe mess nu intra.

Ms inca odata!kiss. apropo. fundita:-)

2 răspunsuri:
| Dariana a răspuns:

Si mie mi se intampla la felsad
De 2 saptamani aproape 3 nu am mai intrat pe mess ca nu merge, stau numai pe mail.Am instalat mai multe versiuni de messenger dar degeabasadAre cineva o rezolvare?thinking

| federerdinamo a răspuns:

Nu l-ai instalat bine mai incearca sa-l instalzi din nouwinking