| EmmaTl a întrebat:

Daca sunt in crestere, mai exact 16 ani, pot slabi la sani? In partea de sus nu am grasime multa, doar putina burtica, problema mea e la picioare si fund, am fundul mai mare si coapsele mai groase. Stiu ca se da jos acolo unde pui prima data, nu ultima, iar eu sunt plinuta de cand ma stiu, sanii prea mari nu sunt si nici nu au aparut de la grasime, au aparut normal pe la 14 ani. Stie cineva mai multe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

In acest caz, este bine sa te apuci de practicarea intensa a unui sport, ca grasimea sa dispara de pe corp.