| Askaw0w a întrebat:

am o problema cu laptopul meu. cand intru in windows(7) intru si imi scrie sa dau control+alt+delete. si dau si mi se restarteaza laptopu. ce are? cum il pot face? funda+vot

Răspuns Câştigător
| CataaaaLinaaa a răspuns:

Iarta-ma ca iti dau o veste proasta, dar calcutlatorul trebuie formatat ( adica trebuie sa reinstalezi windows-ul, ceea ce include stergerea tuturor datelor din C / de unde ti-ai instalat windows-ul )

2 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

The file... is missing or corupted press ctr+alt+delete to restart? Optiunea Repair dupa ce bootezi dupa un dvd cu windows 7 nu trebuie neaparat sa formatezi partitia

| Askaw0w explică:

Va multumesc tocmai am faacut laptopul!love struck