| robert32 a întrebat:

Sall.am si eu o problema daca intru p eun joc si p e internet se restarteaza pc-ul. cei care stiu ce sa fac sa-mi spuna sau sa scrie de unde pot downloada windows 7. Dau Funda+Vot!

1 răspuns:
| annaZz a răspuns:

Eu am reinstalat sistemul si a mers. Era vorba tot despre un joc. Sau poate computer-ul tau blocheaza complet acel joc. Este posibil ca si antivirusul sa faca acest lucru, dar fara sa te anunte. Ce antivirus ai? Daca ai unul luat de pe net (de ex. avast s.a.) incearca sa il schimbi in nod32, te anunta mereu tot ce face si e f. bun. Windows 7 cred ca de pe net il gasesti cu virusi... Eu am cd-ul de la cineva, dar nu e original. Oricum merge bine.