| Christaa a întrebat:

happyAm primit un telefon nou Samusng Galaxy Ace:d si as vrea sa descarc pozele pe pc, sa imi bag muzica...insa dupa ce am bagat USB-ul imi spune ca am nevoie de un driver software. Ma puteti ajuta va rog?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| mnopqr a răspuns:

Ai nevoie de aplicatia Samsung Kies(si eu o am).
Aceasta ajuta la realizarea legaturii dintre telefonul tau si computer. Este o metoda pentru telefoanele Samsung mai noi.
O descarci de aici:
http://www.samsungapps.com/about/onPc.as
O instalezi, conectezi telefonul cu usb dupa care intri in aplicatie. :)
Bafta!

| Christaa explică (pentru mnopqr):

Mersi mult. happyAcum o downloadez. big grinSper sa mearga happy

| mnopqr a răspuns (pentru Christaa):

Va merge sigur! Eu am Samsung Galaxy Gio si a mers... Este o aplicatie speciala pentru telefoanele Samsung pe Android!winking

Întrebări recente