| Byzzy24 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi. Vreau sa imi fac un tatuaj pa mana stranga de la cot pana putin mai sus de vene.Ma gandeam la un tribal micut sau un yng yang...Nu stiu ce sa zic. Dati-mi si voi o idee va rog.

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Vezi pe Zen!

| All3x4You a răspuns:

Salut, daca vrei sa-ti faci un tatuaj nu te duce la primul salon iesit in cale...Eu zic sa te gandesti de 2 ori inainte de a face asta. Daca chiar vrei un tatuaj adevarat si fara niciun risc ti-as spune sa te informezi inainte de a actiona. Riscurile sunt destul de maricele (ca un ex: boli precum hepatita, hiv). Eu mi-as face un tribal. Succes!

| Byzzy24 explică (pentru All3x4You):

Am gasit unu mai micut si marfa rau de tot.Multumesc frumos de sfat.Sincer chiar vreau sa imi fac unul.Ca se intampla ceva pe viitor asta e, suport consecintele.Mersi mult omule, pacewinking

| C-Tin_Olescu_Vlad_1999 a răspuns:

Poți face un tigru sa scrie ROAAAAAR

| C-Tin_Olescu_Vlad_1999 a răspuns:

Ar fi șmecher ce zici? Un tatuaj cool happy

| Byzzy24 explică (pentru C-Tin_Olescu_Vlad_1999):

Da ar fi smecher dar tigru ala sa il faci daca nu il faci mare sa se inteleaga ceva din el, il faci degeaba.Eu vreau unu mic.Pe viitor nu stiu ce idei tampite (Ca asta) imi mai vin laughingMeri mult de sfat, pacewinking

Întrebări recente