| Alex66 a întrebat:

Buna TPU big grin big grin deci am un nokia 5230 iar cand dau sa intru pe internet imi spune not enought memory to perform this operation.delete some data fist sadsad. am incercar ca dezinstalez de la setari cate ceva dar din pacate cand intru pe net se umple iarasi memoria (mentionez ca toate mesajele imaginile videoclipurile jocurile le am pe card ) ce ar trebui sa fac ca sa am memorie? funda crying(

2 răspunsuri:
| Sentinel a răspuns:

Sa stergi din mesaje, imagini, videoclipuri, jocuri. de asemenea incearca si sterge history-ul cu cookie-uri si tot, din folderele temporare unde se stocheaza urmele navigarii pe net, downloads etc.

| Neymar96 a răspuns:

Nu este de la memorie descarca http://www.freewaresymbian.net/......12374.html si baga-l pe telefon si va merge... funda? plz