| anonim_4396 a întrebat:

Aplicatia Shazam merge pe un Samsung s5230?

2 răspunsuri:
| Cornel320 a răspuns:

NU! Pentru ca Samsung s5230 nu e un smartphone cu Android.(nu e smartphone)

| POWnED a răspuns (pentru Cornel320):

Destept esti dommle' ce sa zic... orice model de Samsung s5230 series ARE SHAZAM INCORPORAT (in telefon nu scrie shazam ci "Find Music"). Este usor de gasit. eu nu pot sa iti spun pentru ca mi-am resoftat telefonul si i-am schimbat si tema dar nu e greu de gasit. Alta data Cornele, documenteaza-te si tu mai tata si dupa ce ai facut-o poti sa dai un raspuns de mediocru. Uite aici gsmland.ro/telefon-mobil-samsung-s5230_star-2427. Gasesti tu acolo...