| LaYeR a întrebat:

Am un Samsung GT-S5230 si as vrea sa stiu daca pot instala aplicatia Shazam pe el?

Răspuns Câştigător
| dDow a răspuns:

S5230 are Shazam Incorporat. numai ca in telefon i se spune Find Music / Gaseste muzica. Intri in meniu > Music > Find Music > Iar pe urma este o chestie unde inregistrezi fraza melodiei > Astepti cateva secunde > Iar pe urma vine rezultatul,. Funnda? :X

2 răspunsuri:
| buldome a răspuns:

Nu poti, decat pe un smartfone sau tableta cu unu din sistemele de operare suportate de shazam: android, iOS, windows mobile, black berry os, si probabil symbian.

| HippTech a răspuns:

Din cate stiu aplicatia Shazam este conceputa doar pentru smartphones cu (android sau iOS) sincer sa fiu nu cred ca va aparea prea curand aceasta aplicatie... Totusi verifica din cand in cand www.ss5230.com. Papa