| cstefan96 a întrebat:

As dori ca aceasta vacanta sa fie una unica si ca sa nu o irosesc as dori sa-mi spuneti niste idei nebunesti ce as putea face.Nu sa pleci la tara sau din astea.De exemplu sa faci un record sau altceva ceva neobisnuit. Ceva ce as putea face si eu. Puteti sa-mi spuneti?

Răspuns Câştigător
| Ovidiu200 a răspuns:

Distreaza-te cu prieteni și ideile vor veni de la sine

3 răspunsuri:
| DexterKill a răspuns:

Daca ai o camera de filmat gaseste-ti cativa prietenei si face-ti un filmutelt. Ceva de comedie, actiune daca vrei sau horror dar e cam greut. Pace

| Bobo15 a răspuns:

Sa dai cea mai mare petrecere si sa va imbatati bine de tot tu si toti invitatii tai.

| HahahaAb a răspuns:

Sall! Arunca-te de pe un pod sh vezi pe'urma daca traiesti! Nu,pe bune,incearca sporturi extreme:schiat pe iarba sau alpinism fara coarda,motociclete d teren,ture pe bike(dor daca sti foarte bine sa le practici, daca nu, stai potol ca nu esti d record)