| AndreiP98 a întrebat:

As vrea sa imni reinstalez windowsul si as dori sa stiu cat ocupa windows xp SP3 32bp. Ca vreau sa creez C: pentru windows doar si D: pentru restul si nu stiu cat sa fac c-ul. FUNDA

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://support.microsoft.com/kb/314865/en-us ai cerintele de sistem pentru ce vrei tu. Numai bine!

2 răspunsuri:
| anon2367534564396 a răspuns:

Cel mai bine il faci de 20 de gb.
Ca sa fie loc pentru toate ce ii trebuiesc lui, drivere, si mai stiu eu ce.happy

| Madw94 a răspuns:

Pai acum depinde si cati rami ai dar eu mereu imi fac C de 10240