| torres555 a întrebat:

Mi-am luat o licenta de windows acum un an si as dori sa imi reinstalez windowsul vreau sa st da este vreo problema?(raman fara licenta)

4 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Nu e nici o problema. E posibil ca pentru activare sa suni la Microsoft. Dar nu e neapărat.

| torres555 explică (pentru trolololo):

Cred ca o sa imi apara acolo o fereastra cu kode key... si pun din nou licenta aia dar mie teama sa nu cumva sa nu vrea sa mai mearga

| trolololo a răspuns (pentru torres555):

Daca nu merge dai skip și activezi mai târziu, sunând ei.

| Cosminovici18 a răspuns:

De regula daca ti-l reinstalezi ar trebui sa ramai cu licenta sa nu o pierzi dar pentru orice eventualitate daca ai posibilitatea sa-ti mai cumperi o licenta ar fi ok!