| mtrix a întrebat:

Salut TPU,
As vrea sa-mi iau un sac de dormit pentru camping, buget 250 de lei. Mi-ati putea spune la ce ar trebui sa dau cea mai mare importanta atunci când îl cumpăr? Eventual și câteva sugestii?
Mulțumesc anticipat! happy
Dau funda

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

În primul rând trebuie să știi în ce anotimp ai de gând să folosești acel sac de dormit. Fiecare sac de dormit are specificat un interval de temperatură în care oferă confort și o temperatură extremă sub care nu mai este indicată folosirea lui.

La 250 de lei nu vei găsi cu siguranță un sac de dormit pentru iarnă. Dar poți găsi un sac de dormit sarcofag (cu glugă) pentru vară.

| mtrix explică (pentru johnnny123):

Îmi poți recomanda unu sac de dormit pentru vara?

| johnnny123 a răspuns (pentru mtrix):

Ca raport bun preț-calitate îți recomand marca Trimm, gasesti la magazinul Himalaya.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O saltea bună e la fel de importantă ca un sac de dormit. Deci nu ignora problema