| JamesWatson a întrebat:

Bună TPU!
Luna viitoare la început va fi ziua unei femei de la sala.
M-a invitat pe mine si inca cateva persoane de la sala.
Si nu stiu ce ar trebui să îi cumpar.
Stiu ca eu ar trebui să stiu ce sa ii iau pentru ca na eu sunt in prezenta ei si o vad aproape zilnic. Dar nu reusesc sa imi dau seama.
Cateva detalii care ar putea sa va ajute cand imi oferiți sugestii: împlinește 30 de ani, este înălțată 1.82, greutatea de 63 de kg, prietenoasă, plină de viață, vorbareata. Zodia taur.
Aș vrea cat mai multe sugestii si daca se poate si un pret aproximativ.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O geanta pentru sala, costum de sala pantaloni si bluza, adidasi, manusi de sala, centura, o pereche de casti faine.
In Anglia e mai usor, te duci cu o felicitare si o sticla de vin laughing)))

4 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

In afata de aspectul fizic, care nu mi se pare prea important, legat de personalitatea ei nu ai mai multe detalii (zodia si ca e vorbareata nu ajuta prea mult)?

E colega cu tine la sala sau e antrenor la sala? Ii poti cumpara ceva legat de acest hobby. Din discutiile pe care le-ai avut singur ti-a mai zis ce ii mai place. Gandes-te bine si vezi ce poti sa ii cumperi. Nu ti-as sugera sa mergi pe partea de machiaj, haine, parfumuri daca nu ii stii gusturile. Poti incerca niste seturi de baie. Gasesti de la 50 de lei. Poti merge si pe creme de corp (nu fata, ca e mai greu cu tenul).
Sau cel mai simplu, ii iei un card cadou la un magazin si o lasi pe ea sa cumpere. Sunt si carduri cadou dedicate mallurilor ce poate fi folosit in toate magazinele din acel mall.

In cazul in care tot nu ai gasit ceva, ii poti da banii in plic. Eu una asta as alege sau cardul. Nu vreau sa ma complic. Si nici nu consider un gest aiurea pentru ca macar asa stiu ca banii ii va folosi cum vrea.

Succes!

| JamesWatson explică (pentru sonya):

Este antrenor la sala, dar eu nu fac cu ea dor am mai vorbit. Nu mi-a dat multe dascăli despre ea in general vorbim despre fete care vin la ea pentru antrenament de cum le oferă planul alimentar cum reușește să se ocupe de atatea fete (cred ca sunt 20 Si ceva).
M am gandit la un moment dat ca sa ii plătesc eu abonamentul la sala Sau ceva de genul. Dar ea își face abomanet pe tot anul. Asa ca idea cu abonamentul este exclusă, alte obiecte legate de sala nu stiu ce as putea să îi iau, haine in niciun caz pentru ca pe langa ca nu stiu ce mărime poartă nu ii cunosc gusturile.
Alte lucuri despre personalita: ajutoare, stiu ca am vazut in timp ce facem la paralele, ca a ajutat o doamnă care probabil a fost pentru prima da (desi era cu alte 2 cliente); glumește mult (râde la fel de mult); este destul de sensibila (cum sunt femeile in general) mi-a povesti (la telefon) de o clienta care o vorbea pe la spate, si dupa ce Mi a zis a început să îi tremură vocea si a spus ca sa nu ma supăr dar nu poate sa mai vorbească acum; vorbește dor cand o întrebi; este genul de persoana discretă, aproape lipsită de vulgarita (vulgaritatea regăsindu se dor in unele glume) foarte răbdătoare, sociabilă, optimistă.
Legat de idea cu setul de baie nu ma prea pricep + fiecare femeie are felul ei de as alege produsele de îngrijire a corpului.
Legat de idea cu bani, ea chiar a spus ca nu trebuie să îi duc nimic.
Sunt destul de sigur ca daca ar vedea un plic si ar da seama ca sunt bani/carduri. Si ar spune că nu accepta. În schimb daca i as cumpara un lucru, cred ca l ar accepta.
Aș vrea ceva putin neobișnuit, de care sa isi amintească, de preferat ceva care exista sanse destul de mici sa mai fi primit.
Multumesc mult pentru raspund, daca mai ai sugeti. Le astept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti cam multe despre ea, pentru o "cunostinta" de la sala.
Zodia, cate kg are, ce inaltime laughing))
Ai bucurii la ea?

| JamesWatson explică (pentru anonim_4396):

Nu. Dor că mi-a povestit.