| TaNNNkEr a întrebat:

As vrea sa stiu daca mai are cineva carti DuelMasters, daca stie cineva daca se mai fabrica si de unde pot lua si daca are cineva pentru schimb/vanzare/donatie. Cea mai buna oferta primeste funda! Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Tudorhc5 a răspuns:

Daca doresti til dau pe al meu pe putin e cam 5cm de inalt eu nu prea ma mai joc cu ele.

4 răspunsuri:
| nokautone a răspuns:

Sal am eu adresa mea de mes e anchidin99@yahoo.com mai negociem pe mes daca vrei

| Tudorhc5 a răspuns:

Daca doresti iti dau cartile mele pe putin e un pachet mare de carti cam 15 cm de inalt.

| Tudorhc5 a răspuns:

Til dau pe al meu pe putin eu abia ma mai joc cu ele, are cam 5 centi mentri inaltime.